Kurtlar Vadisi Kaos bomba gibi geliyor! Kurtlar Vadisi başlama tarihi açıklandı mı?Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak 2023?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi merakla bekleniliyor.Peki, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak 2023? Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kurtlar Vadisi Kaos’un konusu nedir? İşte detaylar…

Dizinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz geçtiğimiz aylarda, yayın tarihi hakkında açıklama yapmıştı. Peki, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak 2023? Kurtlar Vadisi başlama tarihi açıklandı mı?

NECATİ ŞAŞMAZ TARİH VERMİŞTİ!

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, katıldığı bir tv programında “397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti.” diye konuşurken, “Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak” demişti.

KURTLAR VADİSİ DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAKTI ANCAK…

Kurtlar Vadisi dizisinin takipçileri dizinin yeni sezonunu heyecanla beklerken, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Necati Şaşmaz, dizinin bir dijital platformda yayınlanacağını açıklamıştı ancak iddialar asılsız çıktı.

KURTLAR VADİSİ KAOS OYUNCU KADROSU AÇIKLANDI MI?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde kimlerin oynayacağı henüz bilinmiyor. Konuya ilişkin gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ KAOS FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Şubat ayında başlaması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yayın günü ve oyuncu kadrosu henüz netleşmediğinden fragman da yayınlanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir