Shiba Inu İçin 6 Sıcak Gelişme: SHIB Forbes’e Girdi!

Shiba Inu (SHIB) bugün yayınlanan bir Forbes teknoloji makalesinde metaverse projeleriyle öne plana çıkarıldı. Bu gelişmeye yüklü balina satın alımları ve yeni Web3 etkinliği eşlik ediyor..

Shiba Inu, Forbes teknoloji makalesinde yer aldı

Forbes bugün bir teknoloji makalesinde Shiba’ya yer verdi. Metaverse Danışmanı ve AR yazarı Charlie Fink’in yazısı, Mart ayında SXSW festivallindeki WAGMI Temple metaverse merkezinin ilk çıkışını vurguladı.

Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, Forbes makalesini SHIB etiketleriyle paylaştı.

Balinalar 260 milyon doların üzerinde SHIB satın aldı

Kripto analitik firması Santiment’in yakın tarihli on-chain raporuna göre, 24 trilyondan fazla SHIB, Crypto.com’dan kişisel bir cüzdana aktarıldı. Yüklü transfer 269.59 milyon dolar değerindeydi ve gönderilen cüzdanı en büyük dördüncü SHIB balinası yaptı.

Bu aynı zamanda Shiba Inu’nun alım satım aktivitesinde bir artışa yol açtı ve WhaleStats’a göre SHIB alım satım hacmi son 24 saat içinde 2000 ETH balinası arasında tekrar ilk 10’a girdi.

Bir diğer balina transferinde, Ethereum ağının en büyük 232.balinası olan ‘Kvothe’, 9.61 milyon dolar değerine haftanın en büyük işlemini gerçekleştirdi. Balina toplamda 899.99 milyar SHIB satın aldı. Günün nispeten daha küçük işlemleri arasında 1.28 milyon dolarlık SHIB transferi yer alıyor. 254.en büyük ETH balinası olan bu yatırımcı, 20 Mart’ta 122.04 milyar SHIB tokeni cüzdanına çekti.

Shiba Inu token yakma çabaları hız kesmeden devam ediyor

SHIB fiyat rallisinin ana katalizörlerinden biri olarak görülen token burn etkinlikleri, son günlerde hızlandı. Bir haftada 2,07 milyardan fazla ve son 24 saatte 15,24 milyon Shiba Inu (SHIB) yandı. Shiba topluluğu, geçen hafta 290 ayrı işlemle 2.072.114.690 (2.07 milyar) gibi şaşırtıcı bir SHIB’yi ateşe vererek büyük bir hamle yaptı.

Shibburn tarafından sağlanan verilere göre, yakın zamanda başlatılan bir proje olan KoyoToken, son 10 gün içinde 4,6 milyar Shiba Inu taktı. Bu büyük destek, konuyla ilgili patlak veren tartışmaların hemen ardından geldi ve birkaç taraftar gelişmeye şüpheyle yaklaştı.

Bu sorulara yanıt veren Shibburn, KoyoToken’in yakma portalını kullanarak tokenleri yaktığını açıkladı. Yakılan tokenlerin kanıtı, KoyoToken adresinin tuttuğu yanan SHIB sayısından ortaya çıakbilir..

Shiba Inu, büyük Web3 etkinliğinde sahne alacak

Shiba Inu’nun Metaverse Danışmanı Marcie Jastrow, bir sonraki Pazartesi günü başlayacak olan bu yılki Outer Edge Los Angeles (LA) etkinliğine katılıyor. Jastrow, kripto odaklı etkinlikte saygın bir konuşmacı olarak çok sayıda diğer Web3 ve kripto endüstrisi oyuncularına katılacak.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Shiba Inu bir süredir merakla beklenen Shibarium’un kopya olduğunu söylentileriyle gündemde. Shiba ekibi kısa sonra iddiaları kabul etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir